Walentynki nie muszą być drogie;) - Twojagotowka Blog - Twojagotowka.com.pl-Promujemy ekonomiczny styl życia

Przejdź do treści

Menu główne:

Walentynki nie muszą być drogie;)

Opublikowany przez w ekonomia na co dzień ·
Tags: walentynkifinanseporady

fot.pixabay.com

Walentynki,święto zakochanych,zbliża się wielkimi krokami.Dla wielu z nas jest to czas w którym skupiamy się na uczuciach a finanse schodzą na plan dalszy.Chcemy zabłysnąć oryginalnym prezentem i kreatywnością.Jak zatem zadbać o bliską naszemu sercu osobę a przy okazji nie nadwyrężyć nadmiernie naszego portfela?.

Odpowiedz na to pytanie jest banalnie prosta.Po prostu wysil swoje szare komórki.Wykaż się pomysłowością i stwórz prezent od serca.Kobiety uwielbiają rękodzieło, szczególnie w wykonaniu ukochanej osoby.

Takie prezenty bardzo często zapadają w pamięć i pozostają w niej na długi czas o wiele dłuższy niż przy klasycznym kupionym gadżecie.Mężczyżni również lubią prezenty  wykonane własnoręcznie przez swoje ukochane.

Np sweter lub rękawiczki może być również album ze wspólnymi zdjęciami lub fajny decoupage.Poniżej kilka ciekawych stron z inspiracjami na walentynkowe prezenty.
Co jednak gdy nie mamy zręcznych rączek a każdy nasz twór jest daleki od ideału.W takiej sytuacji możemy zaoferowac wybrance swojego serca, wypad do kina(studyjnego) w obecnych czasach niezbyt docenianego przez powszechnego widza, jednak oferującego podobny repertuar do multipleksów, w zdecydowanie niższej cenie.

Listę kin studyjnych znajdziecie tutaj.Pieniądze zaoszczędzone na tańszych biletach, możemy przeznaczyć na wspólną romantyczną kolację, lub inną formę rozrywki (dyskoteka).Udanych walentynek zakochani;)Brak komentarzy

Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego